Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 lutego 2025 14:03
Reklama

Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane na blogu Panasonic

Pompy ciepła są ekologicznym i energooszczędnym źródłem ciepła. Mogą być stosowane w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych i obiektach użyteczności publicznej. Z roku na rok liczba osób w naszym kraju zdecydowanych na ich montaż systematycznie rośnie. W efekcie oferta tych urządzeń na rynku nieustannie rośnie, co wcale nie musi ułatwiać wyboru. Jednym z producentów nie tylko nowoczesnych pomp ciepła, ale także klimatyzacji jest japońska firma Panasonic.
  • 20.03.2023 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane na blogu Panasonic

Jakie technologie i trendy w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania omawiane są na firmowym blogu?

Firma Panasonic jest prawdziwym potentatem, jeśli chodzi o systemy grzewcze i klimatyzacyjne. Od lat prowadzi bardzo rozbudowaną sieć placówek badawczych. Efektem pracy zatrudnionych w nich inżynierów są coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia grzewcze i systemy klimatyzacji. Całkiem niedawno japoński producent wprowadził na rynek nową serię układów mini, którym Eurovent wyjątkowo szybko przyznał certyfikat potwierdzający ich zgodność z normami stosowanymi w Unii Europejskiej. Firma prowadziła także badania, które miały pomóc w hamowaniu rozwoju koronawirusów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, o jakich jeszcze technologiach i trendach w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania pisano na firmowym blogu firmy Panasonic, odwiedź stronę https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/.

Co warto wiedzieć o firmie Panasonic?

Japońskie przedsiębiorstwo Panasonic zostało założone w 1918 roku. Początkowo zajmowało się produkcją elektroniki użytkowej przeznaczonej na rynek japoński. Obecnie produkty tej marki można kupić praktycznie na całym świecie. Dzisiaj firma posiada rozbudowaną sieć placówek badawczych, współpracuje także z Japońskim Ośrodkiem Badania Jakości i Technologii Produkcji Wyrobów Tekstylnych. Proponuje wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania i klimatyzacji nie tylko do domów. Dostarcza też produkty, które mogą być stosowane w biurach i zakładach przemysłowych. Od samego początku duży nacisk kładzie na jakość dostarczanych rozwiązań.

--- Artykuł sponsorowany ---


zachmurzenie duże

Temperatura: 4°C Miasto: Lublin

Ciśnienie: 1033 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Cześć.Mój ojciec Jerzy Łożyński był tam pierwszym kierownikiem na pocz. lat siedemdziesiątych. Mama Zdzisława,była wychowawczynią. Adres to Waryńskiego 19.Data dodania komentarza: 8.11.2023, 13:50Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: piotr13daTreść komentarza: cześć jestem zainteresowany spotkaniem dziękuję za odpowiedz gdzie mieszkaszData dodania komentarza: 6.02.2023, 17:34Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: LeszekTreść komentarza: Jaki był dokładny adres domu dziecka, Waryńskiego ...ile, kto wie ? Jestem wdzięcznym wychowankiem, lecz adresu sobie nie mogę przypomnieć, jak i dokumentów z adresem nie mam. Data dodania komentarza: 10.03.2022, 17:38Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: Miłośnik sztukiTreść komentarza: Zapraszam na stronę poświęconą twórczości Beaty Makutynowicz www.makutynowicz.artData dodania komentarza: 27.01.2022, 17:11Źródło komentarza: Anioły z recyklingu T Autor komentarza: tomasz_amnezjaTreść komentarza: TV Bogatynia jak TVP, tuba propagandowa. Droga redakcjo, kilka miesięcy temu zrobiliście wywiad z Tomaszem Włodarczykiem gdzie prezes PEC jasno mówi, że podłączanie domów jednorodzinnych jest nieopłacalne i żadna gmina tego nie robi. NA ostatniej sesji Rady Miejskiej sam burmistrz potwierdził, że uciepłowienie Krakowskiej (budownictwo jednorodzinne) z 5mln PLN mija się z celem i jest wysoce nieekonomiczne.Dalej, w ostatnim wywadzie z bursmistrzem Dobrołowiczem dowiadwujemy się, że PGE ma plan na zastąpienie turoszowskich kotłów węglowych cyt. "innymi źródłami. Nieprawdziwe jest więc stwierdzenie w dzisiejszym artykule, że bez węgla będziemy marznąć. Redakcja powinna zrobić teraz wywiad z dyrekcją elektrowni i zapytać o efekt prac zespołu ds. transformacji turowa (powołanego przez byłą prezes PGE GiEK S.A.). Kotły można przerobić na inne paliwo (biomasa, spalanie śmieci). Nic się nie dzieje....Data dodania komentarza: 17.10.2021, 18:05Źródło komentarza: Nie ma gazu, jest elektrownia T Autor komentarza: tomasz_amnezjaTreść komentarza: Chcichot losu. Zwiazkowcy, ktorzy nie skazili sie prawdziwa praca wystapuja przed kamera i krzycza ze trzeba ratowac region ;). Gdzie byliscie panowie specjalisci jak byla zalatwiana koncesja? Drwiliscie z Czechow to teraz mamy za swoje. A pan Oliasz... no to tez historia. Przez 20 lat w samorzadzie sam podtrzymywal monokulture i status quo bo latwiej bylo ludzi szantazem trzymac za pysk.Data dodania komentarza: 7.10.2021, 21:47Źródło komentarza: Konferencja prasowa związków zawodowych w sprawie obrony kompleksu Turów
Reklama
Reklama