Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 26 listopada 2024 18:41
Reklama

Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa i czyszczenie wtrysków

Regeneracja wtryskiwaczy – naprawa i czyszczenie wtrysków

Oględziny, czyszczenie, wymiana, naprawa i testy to etapy regeneracji, które pozwalają przywrócić zużytym wtryskom właściwe parametry pracy. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy przedłuża im żywotność na co najmniej 150 tysięcy kilometrów, dzięki czemu zakup nowych podzespołów można odłożyć na później. Decydując się na regenerację, warto wybrać ofertę serwisu, który zajmuje się częściami układu paliwowego w silnikach wysokoprężnych Diesel. Warsztatem, który ma już 30-letnie doświadczenie w naprawie wtrysków, jest Bosch Service Pawlik znajdujący się w Stalowej Woli w woj. podkarpackim.

 

Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju usługi w ASO Bosch Service Pawlik? Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu szybko wyeliminujemy objawy, które wiążą się z awarią wtrysków. Do najczęściej występujących zaliczają się problemu z odpaleniem auta, jak i jego gaśnięcie, słabsze osiągi i moc, szarpanie silnika i ogólny, znaczny spadek komfortu podróżowania. Kolejną ważną zaletą regeneracji jest cena, gdyż jest o wiele niższa od ceny nowych części. Warto też wspomnieć, że regenerowane części objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym bez limitu km, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług. Dodatkowo regeneracja trwa zazwyczaj maksymalnie od 1 do 2 dni roboczych, więc auto jest unieruchomione naprawdę krótko. Co ciekawe, żeby wykonać regeneracje w tym serwisie, wcale nie trzeba jechać tam osobiście, gdyż wystarczy zdemontować wtryski, zapakować i przekazać kurierowi. Codziennie przyjmują ogrom zleceń napływających z całej Polski, przykładowo w ostatnim roku zrealizowali ich aż 13 tysięcy.

 

Jak więc wygląda przebieg regeneracji? Wtryski, które trafiają do pracowni, są dokładnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń, zużycia i stanu technicznego. Następnie rozbierane są na części i umieszczane w specjalnej myjce ultradźwiękowej. Po myciu wymieniane są wszystkie podkładki i uszczelniania, a także inne elementy, które uległy zniszczeniu. Na koniec wtrysk jest ponownie składany i testowany na stole probierczym, który weryfikuje jego parametry na każdym etapie pracy jednostki napędowej. Wtryski, które wykazują prawidłowe wartości, można niemalże od razu montować w samochodzie.

Artykuł sponsorowany



Podziel się
Oceń

bezchmurnie

Temperatura: 5°C Miasto: Lublin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Cześć.Mój ojciec Jerzy Łożyński był tam pierwszym kierownikiem na pocz. lat siedemdziesiątych. Mama Zdzisława,była wychowawczynią. Adres to Waryńskiego 19.Data dodania komentarza: 8.11.2023, 13:50Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: piotr13daTreść komentarza: cześć jestem zainteresowany spotkaniem dziękuję za odpowiedz gdzie mieszkaszData dodania komentarza: 6.02.2023, 17:34Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: LeszekTreść komentarza: Jaki był dokładny adres domu dziecka, Waryńskiego ...ile, kto wie ? Jestem wdzięcznym wychowankiem, lecz adresu sobie nie mogę przypomnieć, jak i dokumentów z adresem nie mam. Data dodania komentarza: 10.03.2022, 17:38Źródło komentarza: Dom dziecka w Bogatyni?Autor komentarza: Miłośnik sztukiTreść komentarza: Zapraszam na stronę poświęconą twórczości Beaty Makutynowicz www.makutynowicz.artData dodania komentarza: 27.01.2022, 17:11Źródło komentarza: Anioły z recyklingu T Autor komentarza: tomasz_amnezjaTreść komentarza: TV Bogatynia jak TVP, tuba propagandowa. Droga redakcjo, kilka miesięcy temu zrobiliście wywiad z Tomaszem Włodarczykiem gdzie prezes PEC jasno mówi, że podłączanie domów jednorodzinnych jest nieopłacalne i żadna gmina tego nie robi. NA ostatniej sesji Rady Miejskiej sam burmistrz potwierdził, że uciepłowienie Krakowskiej (budownictwo jednorodzinne) z 5mln PLN mija się z celem i jest wysoce nieekonomiczne.Dalej, w ostatnim wywadzie z bursmistrzem Dobrołowiczem dowiadwujemy się, że PGE ma plan na zastąpienie turoszowskich kotłów węglowych cyt. "innymi źródłami. Nieprawdziwe jest więc stwierdzenie w dzisiejszym artykule, że bez węgla będziemy marznąć. Redakcja powinna zrobić teraz wywiad z dyrekcją elektrowni i zapytać o efekt prac zespołu ds. transformacji turowa (powołanego przez byłą prezes PGE GiEK S.A.). Kotły można przerobić na inne paliwo (biomasa, spalanie śmieci). Nic się nie dzieje....Data dodania komentarza: 17.10.2021, 18:05Źródło komentarza: Nie ma gazu, jest elektrownia T Autor komentarza: tomasz_amnezjaTreść komentarza: Chcichot losu. Zwiazkowcy, ktorzy nie skazili sie prawdziwa praca wystapuja przed kamera i krzycza ze trzeba ratowac region ;). Gdzie byliscie panowie specjalisci jak byla zalatwiana koncesja? Drwiliscie z Czechow to teraz mamy za swoje. A pan Oliasz... no to tez historia. Przez 20 lat w samorzadzie sam podtrzymywal monokulture i status quo bo latwiej bylo ludzi szantazem trzymac za pysk.Data dodania komentarza: 7.10.2021, 21:47Źródło komentarza: Konferencja prasowa związków zawodowych w sprawie obrony kompleksu Turów
Reklama
Reklama